Jak se vám daří slaďovat práci s péčí o děti a o sebe?

29.11.2013 | zkouknuto: 2265x | komentářů: 2

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovstvíPráci už máte - a co dál? Jak se vám daří skloubit práci s péčí o děti a o sebe? Otestujte se!


Najít práci je teprve začátek. Teď je důležité ji udržet - a k tomu je třeba úspěšně zvládnout nejen pracovní úkoly, ale i péči o děti a o domácnost, a také o sebe. Test z webu aperio.cz vám ukáže, kde jsou vaše silné stránky a kde máte příležitost se ještě učit.

Test je primárně určený pro rodiče, kteří mají partnera. Ti, kteří vychovávají děti sami, proto nejspíš zjistí, že ačkoli zvládají hodně věcí sami, chybí jim podpora ostatních. To není důvod k tomu, zavrhovat výsledky nebo sama sebe, ale spíš k rozhlédnutí se kolem, zda někde není někdo další, kdo by přivítal spolupráci a občasnou vzájemnou výpomoc. A nemusí to být vždycky jen sólo rodič, ale třeba osamělá paní v důchodu, která bydlí naproti přes chodbu...

Přejděte na test na webu APERIO.


Komentáře

Dobrý den

Předem bych chtěla poděkovat Aperiu,jak se o nás sólo rodiče stará.V loni v listopadu jsem se zúčastnila semináře pro sólo rodiče v Ostravě.Moc se mi seminář líbil a vše co jsem se tam naučila jsem mohla využít asi za 14 dní,kdy jsem byla na svém prvním pohovoru.Pohovor jsem zvládla,i když mi slíbili,že se po víkendu ozvou,neozvali se ,tak jsem nestrácela naději.Jsem sama se 4 dětmi a práci jsem strašně chtěla,tak jsem se rozhodla jim ještě dodatečně poslat životopis a dva dny nato mi zavolali, jestli mám ještě zájem o místo.Za týden to budu končit tříměsíční zkušební dobu.Jsem ráda,že jsem seminář absolvovala,dal mi odvahu,správně se vyjadřovat a okusit pohovor na nečisto.Také zjistit,že nejsem sama a můžu vést plnohodnotný život sama s dětmi.Ještě jednou děkuji a přeji všem sólo rodičům,aby byli pozitivní ,nestráceli naději ,vždyť mají taková sluníčka doma.Co může být krásnější než když Vám vaše maličké řekne,že Vás má rád a kolik lásky Vám už dali,kolik obrázků namalovali a kolik pusinek Vás obdarovali.Lenka Köpplová

lenka | 23.2.2014 16:29 Citovat »

Vážená paní Köpplová,

děkujeme za Váš příspěvek a velice si vážíme Vaší zpětné vazby na náš seminář. Jsme moc rádi, že splnil svůj cíl a pomohl Vám ve Vaší situaci sólo rodiče.

Gratulujeme Vám k úspěchu při shánění práce. Váš pozitivní přístup i Váš příběh jsou velmi inspirativní!

Za celý tým Aperio srdečně zdraví,

Lucie Staňová

Lucie Staňová | 15.4.2014 10:23 Citovat »
Komentovat